Kiröppent Szlimmy új, színtiszta flow-élménnyel beborított nagylemeze és Co Lee-val közös videóklipje
„A ’Röppenjünk’ az első lemezem, ami kapcsán eldöntöttem, hogy olyan zenéket fogok csinálni, amikhez tényleg kedvem van. Korábban próbáltam taktikázgatni, milyen típusú dalt kajálhatnak az emberek, mivel fogok berobbanni, aztán rájöttem, hogy csak magamra erőltetem ezeket, és totál kontraproduktív” – árulta el a kimagaslóan tehetséges újvonalas dalszerző-előadó, Szlimmy vadonatúj albumáról, melyen többek közt Co Lee, Hundred Sins, a - sok más mellett - Beton.Hofival dolgozó producerek, Beatrick és DOÓR, illetve a house zenében utazó Csodaszoba is közreműködtek. A címadó és Co Lee-val közös számhoz egy feszültségekkel teli, nagyívű videóklip is droppolt Domokos Balázs rendezésében. A lemez élőben december 7-én debütál az Akvárium Klubban.