4 ok, amiért a testvérek felnőttkorban eltávolodnak egymástól
Nemhogy a barátokkal, néha még a testvérekkel sem egyszerű tartani a kapcsolatot. De vajon mi az oka annak, hogy sokan teljesen eltávolodnak egymástól felnőtt korukra?
A testbeszéded elárulja, ha nem a megfelelő pasival vagy együtt
Pszichológusok már számtalanszor bebizonyították, hogy a testbeszéd alapján rengeteg dolgot megtudhatsz egy másik személyről. Sőt, azt is elárulja, hogy nem a megfelelő pasival vagy együtt!
Minden kapcsolatban eljön az a pont, amikor kissé alábbhagy a kezdeti szenvedély és kissé talán el is laposodik a dolog. Ezzel nincs is semmi probléma.