Egyes kapcsolatok nem a nyugalomról, hanem az intenzitásról szólnak.
Ők azok, akik szinte sosem működnek jól együtt!
Ők azok, akiknél az érzelmek adottak (egy darabig legalábbis), de valamiért mégsem működnek a dolgok.
Néha a szerelem akkora, hogy minden mást felülír!
Ők számítanak a leghűtlenebbnek, pláne akkor, ha egymással járnak.