Forrás: Baksa Norbert
Nekünk már fel is került az „Éden” című szám a nyári playlistünkre, na és neked?
Megjelent B. Nagy Réka és Nagy Bogi közös dala, a „Mi a bajod?”, amit mindössze pár óra alatt, egy pizsamapartin írtak meg.
Igazán személyes dalt adott ki Nagy Bogi: a friss videóklipes "Leszek hajnal" című dal a kamaszkor végi útkeresés bizonytalanságáról, illetve egymás támogatásáról szól.