Egy hétig követtem Katalin hercegné diétáját: sokkal nehezebb volt, mint gondoltam

Katalin hercegné étrendje nem való mindenkinek, csak akkor próbáld ki, ha nagyon elhivatott vagy!

Istenes Bence és Csobot Adél fiai ilyen nagyok lettek: közös fotót posztoltak Nátánról és Ádinról

Istenes Bence és Csobot Adél kapcsolata nem egyszerűen jó, hanem irigylésreméltó. A sztárpár egy csodálatos nyaraláson vett részt gyerkőceikkel és barátaik társaságában, amiről néhány mesés fotót is megosztottak.

Katie Holmes és Tom Cruise lánya már 18 éves: Suri gyönyörű nő lett, aki édesanyja kiköpött mása

Suri 2024. április 18-án nagykorú lett, és könnyen előfordulhat, hogy a jövőben már többet hallunk róla, mint a korábbi években!

Facebook
Twitter
Pinterest
2014. Szeptember 12-14. Balatonkenese

A 2014. júniusában megrendezett III. Balatonman Füred után idén először került megrendezésre a Balatonman Kenese, ahol aklasszikus Irontáv mellett Közép és 40.5 távon indulhattak a versenyzők. A három táv etapjai:
40.5 táv: 0,95 km úszás, 32,5 km kerékpározás, 7 km futás
Közép táv: 1,9 km úszás, 92 km kerékpározás, 21 km futás
Iron táv: 3,8 km úszás, 180 km kerékpározás, 42 km futás

A verseny betétprogramjaként került megrendezésre a Maratonman Őszi Futam elnevezésű futóverseny, ahol maraton, félmaraton, 14 km és 7 km távokon lehetett indulni.
A hétvégére várható rengeteg csapadék előzetesen is sok fejtörést okozott mind a szervezőknek, mind az indulóknak, a vereny közbeni időjárás pedig külön főszereplőjévé vált az izgalmakban egyébként is bővelkedő eseménynek.

Mindemellett elmondható, hogy bár nehezítette, de nem tette lehetetlenné a versenyzést az időjárás: a hajnali úszás rajtnál enyhe volt a szél és gyenge a hullámverés, a délelőtt folyamán még a nap is kisütött, így kerékpározni túlnyomó részben száraz pályán lehetett, délutántól viszont kisebb-nagyobb-még nagyobb intenzitással folyamatosan esett az eső, ami külön “élménnyé” varázsolta a futást.
A verseny egyik különlegessége volt, hogy – Magyarországon egyedülálló módon –az Iron táv indulói, a nyílt vízről, komprólugrottak neki az embert próbáló feladatnak.
Az Iron táv versenye egyébként egyedülállóan izgalmas párharcokat is hozott: a férfiak 3. helyéért folytatott küzdelemben 21 másodperc döntött Kiss Attila és Maróti Vilmos között az előbbi javára, míg a női mezőnyben 12 óra 54 perces csata után 6 (!!!) másodperces előnnyel szerezte meg az első helyet Kovács vera Claudia Töpfer előtt!

Az Iron versenyen egyébként összesen 99 verenyző indult, akik mindegyike célbaért! A versenyt nagyon magabiztos teljesítménnyel, szinte végig vezetve Strasser Michael osztrák versenyző nyerte. Külön kiemelnénk a reggel 6:30-as indulás után éjjel 10:30 körül beérkező versenyzőket, akik a szakadó eső és viharos szél ellenére sem adták fel és teljesítették a maguk elé kitűzött célt. Palotai László Ewil-t és dr. Benkő Krisztinát ennek megfelelően nyugodtan tekinthetjük az emberi teljesítőképesség élő határvonalainak.
Középtávon 85 egyéni versenyző (ebből mindössze 2 nem tudta befejezni a versenyt) és 1 váltó indult.
40.5 távon összesen 122-en indultak (1 verenyző nem fejezte be), köztük Kovács “Kokó” István korábbi profi világbajnok ökölvívónk, aki a 22. helyen végzett a férfiak mezőnyében.