Életmód
Amanda Bynes hónapok óta először posztolt magáról fotót

Napi horoszkóp június 6.: az Ikrek végre a pihenésre is fordíthatnak időt, a Mérlegeknek érdemes rugalmasabb hozzáállást tanúsítaniuk
A hétvége első napja is számos kalandot, izgalmat tartogat az egyes csillagjegyek számára, azt azonban, hogy neked mit üzennek a csillagok, csakis akkor tudhatod meg, ha elolvasod a szombati horoszkópot!


Promóciók
Bruno lesz Jason Derulo budapesti koncertjének előfellépője

Promóciók
A Chery hivatalosan bejelentette: Robert Lewandowski lett a márka globális nagykövete
6 dolog, ami a Testamentumok sorozatban teljesen másképp történt, mint a könyvben
Megérkezett az első évad fináléja, és ezzel együtt a hír is, hogy folytatódik a Testamentumok 2. évada. De mi az, amit átírtak A szolgálólány meséje spin-offban a könyvhöz képest? Íme!
Négy év várakozás ezért? Az Eufória visszatért, de teljesen feleslegesen
Amikor 2019-ben elindult az Eufória, nem egyszerűen egy új tinisorozat érkezett a képernyőkre.
Fogorvosok mondták: Így fehérítsd a fogaidat otthon és rendelőben
Nem kell sokat tenni a pár árnyalattal világosabb fogakért!
Amanda Bynes a 2000-es évek egyik legnagyobb sztárja volt, és sokan úgy gondolták, hogy fényes karrier áll előtte. Rengeteg tinifilmben kapott főszerepet, imádták a rajongók; ám ő nehezen kezelte a hírnévvel járó nehézségeket, így alkohol- és drogfüggőséggel is megküzdött. Ebből viszont nem sikerült talpra állnia, így egyre több botrányáról lehetett hallani.
A színésznő az elmúlt években eltűnt a nyilvánosság elől, ritkán posztolt közösségi oldalaira, és csak egy-egy lesifotóból lehetett tudni, hogy még mindig nincs jól.
Amanda Bynes viszont most, fél évvel a legutolsó posztja után közzétett egy bejegyzést Twitteren, amiből úgy tűnik, talán már sikerült egy kicsit lábra állnia. A színésznő a Hajlakk című musical rendezőjével töltött fel egy közös fotót, és azt ecsetelte, hogy milyen csodálatos ember Neil Meron.
Talán még te is emlékszel, hogy Amanda a Hajlakk 2007-es filmváltozatában játszott együtt többek között Zac Efronnal.

Múlt hónapban derült ki, hogy az elkövetkező két évben Amanda Bynes továbbra is felügyelet alatt marad, vagyis az egészségével kapcsolatos döntéseket édesanyja hozza meg helyette. Ezt még 2013-ban, egy összeomlása után rendelte el a törvény, és még egy darabig így is marad.
Reméljük, hogy Amanda állapota fokozatosan javulni fog!
Hogy tetszett a cikk?

Életmód
Ilyen volt az 5. Rossmann Beauty Expo

Életmód
7 trükk, amitől a te videód is felkapottá válik a social mediában

Promóciók
Nem csak az UV öregíti a bőröd: a városi fényvédelem új korszaka

Promóciók
Bruno lesz Jason Derulo budapesti koncertjének előfellépője

Promóciók
A Chery hivatalosan bejelentette: Robert Lewandowski lett a márka globális nagykövete
10 dolog, amit bárcsak tudtam volna a pénzügyekről 25 évesen
Van egy-két olyan tippem, amit érdemes lehet megfogadni.
4 esemény júniusban, amit a könyvmolyoknak TILOS kihagyni
Az olvasás nagyjából annyira természetes cselekvés számodra, mint a lélegzetvétel? Akkor ezeket a programokat azonnal iktasd be a naptáradba!
Négy év várakozás ezért? Az Eufória visszatért, de teljesen feleslegesen
Amikor 2019-ben elindult az Eufória, nem egyszerűen egy új tinisorozat érkezett a képernyőkre.
Napi horoszkóp június 6.: az Ikrek végre a pihenésre is fordíthatnak időt, a Mérlegeknek érdemes rugalmasabb hozzáállást tanúsítaniuk
A hétvége első napja is számos kalandot, izgalmat tartogat az egyes csillagjegyek számára, azt azonban, hogy neked mit üzennek a csillagok, csakis akkor tudhatod meg, ha elolvasod a szombati horoszkópot!
6 dolog, ami a Testamentumok sorozatban teljesen másképp történt, mint a könyvben
Megérkezett az első évad fináléja, és ezzel együtt a hír is, hogy folytatódik a Testamentumok 2. évada. De mi az, amit átírtak A szolgálólány meséje spin-offban a könyvhöz képest? Íme!
Fogorvosok mondták: Így fehérítsd a fogaidat otthon és rendelőben
Nem kell sokat tenni a pár árnyalattal világosabb fogakért!







