Életmód
Egy arckrémfüggő vallomása: 5 hétig nem használtam semmiféle krémet, és ez történt az arcommal!

Heti horoszkóp június 15-21.: a Skorpiók váratlan helyzetbe kerülnek, a Vízöntőknek kellemes meglepetésekben lehet részük
Az előtted álló hét is számos izgalmat tartogat az egyes csillagjegyek számára, azt azonban, hogy neked mit üzennek a csillagok, csakis akkor tudhatod meg, ha elolvasod a heti horoszkópot!


Szépség
Ilyen volt a madridi utam az innovatív bőrápolás nyomában

Életmód
Külső szépségtől a belső egyensúlyig – élmények és módszerek, amelyek közelebb visznek önmagunkhoz
Napi horoszkóp június 15.: a Kosok a tökéletességre törekszenek, a Rákok nagy tervekkel indulnak neki a hétnek
A hét első napja is izgalmasnak ígérkezik az egyes csillagjegyekre, azt azonban, hogy neked mit üzennek a csillagok, csakis akkor tudhatod meg, ha elolvasod a hétfői horoszkópot!
Bejártam Balatont egy hétvége alatt: ezek voltak a legjobb helyek, ahova mindenkinek kötelező elmenni
A Balaton azért szuper úti cél, mert tényleg mindenki számára izgalmas programlehetőségeket kínál.
A születési dátumodból kiderül, hogy hányadik életed éled jelenleg
Elgondolkodtál már azon, hogy vajon ez az első életed, vagy már számtalanszor leszülettél erre a világra?
Pár hete rábukkantunk egy külföldi női magazinban egy cikkre, amiben egy szakértő azt ecsetelte, milyen pozitív hatásai vannak, ha kiiktatjuk az életünkből a hidratáló krémeket. És úgy egyáltalán, a szakértő szerint teljesen feleslegesen kenjük az arcunkat minden áldott nap. A cikket ti is olvashattátok, az írása közben azonban csak arra gondoltam, milyen rémes lehet arckrém nélkül élni...
Ezt pedig csakis az tudja átérezni, aki rendszeresen keni az arcát.
Én nem tagadom, annak a híve vagyok, hogy jobb megelőzni a ráncokat, mint a kialakulásuk miatt izgulni, így gyakorlatilag 14 éves korom óta használok arckrémeket. Most lehet, hogy őrültnek tartasz, de én ezt láttam otthon: az édesanyám, a nagymamám, sőt, a dédnagymamám is úgy indította a napot, hogy a hidegvizes arcmosás után felvitt egy kis arckrémet. És fantasztikusan néztek ki!
Én is gyenge, vizes hidratálókat használtam fiatalon, és csak pár éve, a húszas éveim vége óta vásárolok enyhén ránctalanító hatású krémeket. Nekem ez természetesen jön, épp úgy, mint a reggeli kávé vagy a kézmosás. Ha pedig valamikor is kimaradt az ackrém, mert mondjuk elfelejettem vinni magammal az edzésre, máris úgy éreztem, mintha meztelen lennék.
A kihívást azonban bevállaltam: 5 héten át soha nem használtam hidratálót sem reggel, sem este. Ha fontosabb találkozóra mentem, az 5 hét alatt mondjuk négyszer, BB-krémet kentem a smink alá. Heti egyszer leradíroztam az arcomat, és felvittem egy fátyolmaszkkot, ezeken kívül viszont tényleg semmi nem történt a bőrömmel. Ha sminkeltem, azt is a "meztelen" arcomon követtem el, mivel az alapozót nyáron ki nem állhatom.

Be kell valljam, az első nap borzalmas volt. Valszínűleg pszihésen viselt meg, hogy kimaradt valami a napomból, de jól emlékszem, ültem az irodában a hétfői értekezleten, és csak arra tudtam gondolni, hogy nem érzem jól magam a bőrömben. Az arcomon feszült a bőr, nem is akármennyire, és úgy éreztem, mindenem olyan száraz, mint a papír.
Ez az érzés nem is múlt el, amikor pedig a csupasz arcomra vittem fel a korrektort és a púdert, már úgy voltam vele, feladom: rémes érzés volt. De tényleg!
Aztán egy hét után kezdtem megszokni a dolgot. Szerencsém is volt, mert iszonyatosan meleg napok következtek, és amikor kint 38 fok volt, a légkondi nélküli házban örültem, hogy zuhanyzás után kicsit lehűlök, és egy porcikám sem kívánta a krémet. Az 5. hét vége felé közeledve valahogy ismét szárazabbnak éreztem a bőrömet. A kollégáim szerint azonban kifejezetten szebb lett az arcom, főképp azért, mert nem fénylik annyira.
Ez igaz is, mert sajnos hiába vásárolok a bőrtípusomnak megfelelő, minőségi arckrémeket, valahogy mindig fényes marad a bőröm, hiába púderezem. Az arckrém kiiktatásával azonban ez megszűnt!
És hogy az 5 hét után visszatérek-e a krémezéshez? Biztosan mondhatom, hogy igen. Én imádom a krémeket, egyszerűen hozzátartozik ahhoz, hogy komfortosabban érezzem magam a bőrömben.
Másrészt pedig tartok attól, hogy ha nem használnék többé semmit, az hosszabb távon igenis meglátszana a bőrömön. Bár tudom, nagyrészt a jó genetikán múlik a dolog, de mégis...
Viszont az biztos, hogy mostantól sokkal többet hagyom pihenni a bőrömet, és reggelente igen, de este nem fogok krémeket használni. Azt tervezem, hogy a hét nagy részében az arclemosás után csupasz bőrrel fekszem le, amikor pedig felteszek valamit, az egy éjszakai arcmaszk vagy mandulaolaj lesz. Szeretném, hogy pihenjen a bőröm, de a reggeleket nem akarom feladni.
Hiszen én arckrémes lány vagyok!
Hallottál már az új őrületről, az Emoji acmaszkokról? Tuti, hogy imádni fogod őket!
Hogy tetszett a cikk?

Életmód
A tévé előtt szurkoltok? 4 dolog, ami igazán emlékezetessé teszi a focinézős estéket

Életmód
5 különleges élmény, ami ezt a nyarat tényleg felejthetetlenné tesz: és a kiegészítő, amivel az emlékeket igazán megőrizheted

Promóciók
Miért fizetnél többet? Ez a megfizethető pirosító egy az egyben olyan, mint egy luxuskedvenc

Szépség
Ilyen volt a madridi utam az innovatív bőrápolás nyomában

Életmód
Külső szépségtől a belső egyensúlyig – élmények és módszerek, amelyek közelebb visznek önmagunkhoz
6 nyári könyv, aminek hatására elhagytam a toxikus vőlegényemet
Ezek a nyári romantikus könyvek nemcsak szórakoztattak, hanem arra is rávilágítottak, milyen egy valóban egészséges kapcsolat – és milyen az, amelyik lassan felemészti az embert.
Hétvégi kiruccanás vagy hosszabb nyaralás? Megtaláltuk a legtökéletesebb balatoni helyet, ahol tényleg minden a kikapcsolódásról szól
Vannak helyek, amelyek napsütésben gyönyörűek. És vannak helyek, amelyek még szakadó esőben is varázslatosak, a csopaki KUMBHAKA Villa pedig pontosan ilyen. Bár a hétvégén végig rossz időnk volt, egy pillanatig sem éreztük úgy, hogy bármiről lemaradtunk volna, sőt. A jakuzzi, a szauna, a fedett kültéri közösségi tér és az egész villa különleges atmoszférája olyan élményt adott, amit még sokáig emlegetni fogunk.
Ilyen volt a madridi utam az innovatív bőrápolás nyomában
Városnézés egy kis arcápolással kiegészítve? Nincs is ennél jobb!
A tévé előtt szurkoltok? 4 dolog, ami igazán emlékezetessé teszi a focinézős estéket
Így nem csak a pasiknak, de a kevésbé focifan csajoknak is izgalmas program lesz az otthoni szurkolás.
5 különleges élmény, ami ezt a nyarat tényleg felejthetetlenné tesz: és a kiegészítő, amivel az emlékeket igazán megőrizheted
A nyár az élmények időszaka, ha pedig az emlékeket nem csak fotón szeretnéd megőrizni, van egy szuper ötletünk!
A születési dátumodból kiderül, hogy hányadik életed éled jelenleg
Elgondolkodtál már azon, hogy vajon ez az első életed, vagy már számtalanszor leszülettél erre a világra?







