Életmód
Teljesen összetörtem: az anyukám az exvőlegényemmel kezdett el randizni

Napi horoszkóp június 18.: a Bikák fejében új kihívások kezdenek összeállni, a Mérlegek páratlan hozzáállással bírnak
A hét második fele is izgalmasnak ígérkezik, a csillagok ugyanis minden csillagjegy számára tartogatnak valamit, azt azonban, hogy pontosan mi vár rád, csakis akkor tudhatod meg, ha elolvasod a csütörtöki horoszkópot!


Szépség
Ilyen volt a madridi utam az innovatív bőrápolás nyomában

Életmód
Külső szépségtől a belső egyensúlyig – élmények és módszerek, amelyek közelebb visznek önmagunkhoz
Napi horoszkóp június 17.: az Ikrekre rámosolyog a szerencse, a Vízöntők elhamarkodottan ítélkeznek
A hét közepén is izgalmasabbnál izgalmasabb kalandok, váratlan fordulatok várnak az egyes csillagjegyekre, érdemes tehát mindenképp néhány percet a szerdai horoszkópodra szánni!
7 híres nő, aki gyönyörű volt, de túltolta a plasztikát
A szépségipar és Hollywood régóta kéz a kézben jár, de van, amikor a fiatalodás iránti vágy már visszafelé sül el.
Hoppá: Lefújta az esküvőjét az Off Campus sztárja és összejött a sorozat másik színészével
Tényleg igaz a mondás, hogy mindig az élet írja a legjobb forgatókönyvet, mert erre a fordulatra egyáltalán nem számítottunk!
Az angyalszámok szakértői szerint ezért bukkan fel előtted újra és újra a 222
Előfordult már veled, hogy napokon vagy akár heteken keresztül ugyanaz a számsor köszönt vissza rád?
Exkluzív interjú a BookTok-kedvenc Minden elmúlt nyár szerzőjével, Carley Fortune-nal
Izgalmas hetek állnak a Minden elmúlt nyár, a Várlak a tónál, az Ez a nyár más lesz és az Egy aranyló nyár könyvek szerzője mögött, hiszen májusban megjelent legújabb kötete, az Our Perfect Storm, június 10-én pedig felkerült a Prime Video platformjára a bemutatkozó regényének sorozatadaptációja, az Every Year After. Mi pedig kifaggattuk őt a karrierje kezdetéről és a book boyfriendekről!
Természetesen minden párkapcsolatnak vannak buktatói, és semmi nem működik magától, ám az is biztos, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy egy szerelem hogyan ér véget, és a felek hogyan válnak el egymástól.
Persze nem muszáj jóban maradnunk az exünkkel, de azért van néhány íratlan szabály, ami illik betartani szakítás után.
Egyértelműen ezek közé a szabályok közé tartozik az, hogy a pár egyik tagja sem kezd romantikus kapcsolatot az ex barátaival vagy családtagjaival. Ehhez képest elképesztően extrémnek fog tűnni a következő sztori, amit egy 27 éves amerikai nő, Kate mesélt el a Redditen:
„Amikor Dave megkérte a kezemet, elképesztően boldog voltam, annak ellenére, hogy már akkor is voltak problémáink. Úgy gondoltam viszont, hogy érdemes helyrehozni a kapcsolatunkat, mert tényleg el tudtam képzelni a jövőmet vele. Pár hónappal a lánykérés után viszont végleg kiderült, hogy nem illünk össze, ezért közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy külön folytatjuk, de természetesen barátok maradunk, mert sokat jelentünk egymásnak” – kezdte a történetet Kate, majd így folytatta:
„Ezzel eddig semmi probléma nem is lenne, igaz? Pedig a dolgok csak itt kezdtek eldurvulni... Néhány hónappal később elkezdtem furcsállni, hogy anyukámról alig hallok valamit, pedig előtte minden egyes nap beszéltünk, és rengetegszer is találkoztunk. Ezzel szemben ebben az időben mindig lemondta a találkákat, és nem engedte, hogy átmenjek hozzá. Persze ezt nem így mondta, de éreztem, hogy mondvacsinált indokok miatt próbál lerázni, ami egyre rosszabbul esett. És bár egyáltalán nem tettem össze a képet, de Dave is teljesen eltűnt a radarról, pedig előtte naponta beszéltünk, annak ellenére, hogy már nem alkottunk egy párt. Dave eltűnését annak tudtam be, hogy talán fájdalmasabb neki a szakítás, ha tartjuk a kapcsolatot, ezt pedig még valamilyen szinten meghatónak is tartottam. Egészen addig, amíg váratlanul el nem mentem anyukámhoz, de ezt is azért léptem meg, mert már nagyon aggódtam miatta, nem értettem, hogy miért nem akar velem találkozni... Csakhogy ami, vagyis AKI a lakásában várt, arra egyáltalán nem voltam felkészülve. És hogy miért? Mert Dave nyitott nekem ajtót, ráadásul félmeztelenül. Teljesen lesokkolódtam, azt hiszem több másodpercig meg se szólaltam, csak néztem magam elé. Aztán persze iszonyatosan idegesen megkérdeztem Dave-et, hogy mit keres félmeztelenül az anyukámnál, ő pedig azonnal elszaladt, hogy felvegyen egy pólót. Közben az anyám is megérkezett, és elkezdett nyugtatni, hogy üljek le, ez nem az, aminek látszik stb. Végül leültem, és megkérdeztem újra, hogy mi történik itt? Kis idő elteltével bevallották, hogy a szakításunk után véletlenül összefutottak valahol, elkezdtek beszélgetni, és rájöttek, hogy egymás lelkitársai, szóval összejöttek. Olyan volt az egész, mintha csak egy rémálom lett volna, fel akartam kelni, azt gondoltam, hogy ez nem lehet igaz. Miután sírva elkezdtem velük kiabálni, elfutottam, és azóta sem válaszolok a hívásaikra és az üzeneteikre. Dave érdekel a történetben a legkevésbé, azonban úgy érzem, hogy ezzel elveszítettem az anyukámat, aki eddig nagyon közel állt hozzám, és akiről soha nem gondoltam volna, hogy ennyire önző, és képes így megbántani engem. Ezek után szó szerint bármit kinézek belőle... Mit gondoltok, túl szigorú voltam vele, és egy idő után szóba kéne állnom vele? Jelenleg úgy érzem, hogy erre soha többé nem leszek képes...”
Kate sztorijára persze azonnal elkezdtek érkezni a válaszok, és a legtöbben az ő pártján vannak, ám vannak néhányan, akik szerint egy idő érdemes lenne újra beszélni az anyukájával, hiszen anya csak egy van:
„Szörnyű, amit anyukád tett, ez vitathatatlan, ám nem gondolom, hogy örökre meg kéne szakítanod vele a kapcsolatot. Talán egy nagyon nehéz időszakon volt túl, gyenge volt és a volt vőlegényedben látta a menedéket...”
„Biztos vagyok benne, hogy anyukád rá fog jönni, hogy amit tett, az nagyon helytelen, és az anya-lánya kapcsolatnál egy férfi sem fontosabb... Adj neki időt, biztos, hogy szakítani fog az exeddel, és mindent meg fog tenni, hogy visszanyerje a bizalmadat!”
„Teljesen megértelek, ezután én sem tudnék SOHA megbocsátani az anyukámnak, mert, ha ezt megtette, akkor szó szerint mindent el tudnék róla képzelni, hiszen ennél nagyobb hátba szúrás nincs!”
Ezt olvastad már?
Hogy tetszett a cikk?

Életmód
A tévé előtt szurkoltok? 4 dolog, ami igazán emlékezetessé teszi a focinézős estéket

Életmód
5 különleges élmény, ami ezt a nyarat tényleg felejthetetlenné tesz: és a kiegészítő, amivel az emlékeket igazán megőrizheted

Sztárok
Június 19-én tér vissza a Plázson a DJ királynő, Metzker Viki

Szépség
Ilyen volt a madridi utam az innovatív bőrápolás nyomában

Életmód
Külső szépségtől a belső egyensúlyig – élmények és módszerek, amelyek közelebb visznek önmagunkhoz
A stylistok szerint ezek a 70-es éveket idéző blúzok uralják majd a nyarat
Lenge, friss, de mégis retro: ez vár ránk idén nyáron blúzok és ingek terén!
Felejtős a Tinder! Ezeken a társkeresőkön lehet most igazán ismerkedni
Ha nem futókalandot, hanem valami komolyabbat keresel, ezeket a társkeresőket érdemes csekkolni. Most ugyanis egyre nagyobbat mennek!
Napi horoszkóp június 18.: a Bikák fejében új kihívások kezdenek összeállni, a Mérlegek páratlan hozzáállással bírnak
A hét második fele is izgalmasnak ígérkezik, a csillagok ugyanis minden csillagjegy számára tartogatnak valamit, azt azonban, hogy pontosan mi vár rád, csakis akkor tudhatod meg, ha elolvasod a csütörtöki horoszkópot!
7 híres nő, aki gyönyörű volt, de túltolta a plasztikát
A szépségipar és Hollywood régóta kéz a kézben jár, de van, amikor a fiatalodás iránti vágy már visszafelé sül el.
Az angyalszámok szakértői szerint ezért bukkan fel előtted újra és újra a 222
Előfordult már veled, hogy napokon vagy akár heteken keresztül ugyanaz a számsor köszönt vissza rád?
Exkluzív interjú a BookTok-kedvenc Minden elmúlt nyár szerzőjével, Carley Fortune-nal
Izgalmas hetek állnak a Minden elmúlt nyár, a Várlak a tónál, az Ez a nyár más lesz és az Egy aranyló nyár könyvek szerzője mögött, hiszen májusban megjelent legújabb kötete, az Our Perfect Storm, június 10-én pedig felkerült a Prime Video platformjára a bemutatkozó regényének sorozatadaptációja, az Every Year After. Mi pedig kifaggattuk őt a karrierje kezdetéről és a book boyfriendekről!







