Joy NowJoy Now

Ez történik most velünk, Joyosokkal

Még több bejegyzés mutatása

Csatlakozz hozzánk a viberen!
#Joy Facebook

Ők voltak az Instagram legnépszerűbb modelljei 2016-ban

Ők voltak az Instagram legnépszerűbb modelljei 2016-ban
Facebook
Viber
Twitter
Pinterest
Előfizetek
Az évzáró listáknak még mindig nincs vége!

A 2016-os Instagramon mely híresség a legnépszerűbb listától kezdve, az idei sláger ruhákon át, egészen az Oscar-gála legtöbb kattintást kapó estélyi darabjáig, szinte már mindent átvettünk, gondolhatnád, pedig még mindig nincs vége a sornak.

A modellekből sincs hiány, ami azt illeti és persze a népszerűség mindenkinek relatív, de idén úgy tűnik a következő lányok gyűjtötték be a legtöbb követőt, a méltán híres fotómegosztó portálon!

1.) Gigi Hadid - @gigihadid
Meglep ez bárkit is? Aligha hinnénk! 16 millió ember? Úgy tűnik a szőke szépség valamit nagyon tud és egész egyszerűen ő tényleg erre a pályára született.

2.) Cara Delevingne - @caradelevingne
A maga 14,3 millió követőjével a brit modell került a második helyre. Népszerűsége pedig annak ellenére is töretlen, hogy az utóbbi időben inkább a színészkarrierjére koncentrál a kifutók helyett.

3.) Hailey Baldwin - @haileybaldwin
Stephen Baldwin lánya nem is olyan régi motoros ebben a szakmában és már 5,9 millióan követik. Justin Bieberrel való kicsit viharos kapcsolata kimondottan sok vizet hajtott népszerűségének malmára. Nyilván az se hátrány, hogy a legjobb barinői többek közt Kendall Jenner és Gigi Hadid, vagy ez már más kérdés?!

4.) Bella Hadid - @bellahadid
Nem sokkal maradt le - elvégre 5,8 millió is szép szám - így a Top 5-be helyet kapott a Hadid család másik büszkesége Bella is, aki a közhiedelemmel ellentétben nem Gigi nővére, hanem a húga. A barna szépség szépen lépked nővére nyomdokain és kettejük modell mércével mért "piaci értéke" már most olyan sok, hogy elképzelni se tudjuk mi lesz itt pár év múlva.

5.) Emily Ratajkowski - @emrata
A lengyel és ír felmenőkkel rendelkező modell 2013-ban robbant be igazán a köztudatban, amikor feltűnt Robin Thicke "Blurred Lines" című számának videoklipjében. Azóta pedig örömmel tölti el a világ férfi lakosságának nagy részét, ama tény, hogy a 25 éves modell bizony imád vetkőzni és a szépség mindennapjait már 5,7 millióan követik.

6.) Chrissy Teigen - @chrissyteigen
John Legend szuper jó fej és cuki felesége is bizony felkerült a listára. Őszinteségének és a "lány a szomszédból" természetének köszönhetően 4,8 millió követő szavazott neki online bizalmat.

7.) Gisele Bündchen - @gisele
Bár már kifutós munkákat nem vállal, a modellkedést még mindig nem adta fel a brazil szépség, aki profilján sok személyes fotót oszt meg rajongóival, akiknek száma idén már elérte a 3,9 milliót.


8.) Taylor Hill - @taylor_hill
2013-ban az Intimissimi kampányának köszönhetően került fel végérvényesen a modell-térképre, amit csak tetőzött az, hogy 2015-ben angyalként már vonult végig a Victoria's Secret kifutóján. Így minden valószínűséggel a 3,6 milió követő még csak a kezdet...

Neked ki a kedvenc modelled? És kiket követsz?

Fizess elő a JOY-ra és kedvezményesen juthatsz hozzá a Runner's World magazinhoz is! 3 JOY + 3 Runner's World az alábbi áron!

Csak 2500 Ft

A kereséshez kezdj el gépelni!